9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

У Києві відновили Ан-26 для Дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєнь

 • Державному науково-дослідному інституту випробувань і сертифікації ОВТ (озброєнь і військової техніки) передано відремонтований літак Ан-26.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Ремонтом літака займалось Державне підприємство «410 Завод ЦА», на територію якого він прибув 6 лютого 2018 року.

  Літак передано працездатним, за результатами контрольного обльоту зауваження відсутні.

  Саме цей борт у червні 2020 року було пошкоджено в ході ремонту, коли на стоянці було складено ліве шасі літака та він був посаджений на фюзеляж.

  Літак Ан-26 після складання лівого шасі Фото: MilitaryAviation.In.Ua

  За цим фактом на підприємстві розпочали перевірку силами внутрішньої служби безпеки, а правоохоронні органи здійснюють розслідування вказаного інциденту в рамках відповідного кримінального провадження.

  Перевірка мала встановити причини пошкодження літака.

  Вже у липні 2020 року підприємство відновило пошкоджене крило та продовжило готувати літак до льотних випробувань. Роботи з відновлення льотної придатності літака тривали тиждень.

  Пошкоджений у червні військово-транспортний літак Ан-26 повернувся у небо в листопаді 2020 року, коли здійснювались його льотні випробування.

  Обліт військово-транспортного літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ на ДП «Завод 410 ЦА» Фото від пресслужби підприємства

  Ан-26 з бортовим номером 59 та заводським номером 50-03 знаходиться в складі Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ.

  В травні 2014-го року його було перебазовано у Чернігів з Феодосії, де раніше базувався ДНДІ ВС ОВТ.

  Після ремонту турбогвинтовий військово-транспортний літак Ан-26 в ДНДІ ВС ОВТ прийматиме участь в проведенні випробувальних польотів за програмами Державних випробувань та модернізації авіаційної техніки в інтересах державної авіації України


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Шебелинський нафтопереробний завод подвоїть виробництво бензинів

  Шебелинський нафтопереробний завод (Šhebel) планує збільшити обсяг виробництва бензинів стандарту Євро-5 на 156 тис. тонн – до...

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Центральний ГЗК розпочав виробляти сировину для переходу на “зелену” металургію

  Україна має великий потенціал у питанні декарбонізації металургійної галузі, особливо після переходу на нові технології, такі як...

  Запорізький аеропорт демонструє ріст пасажиропотоку на 42% у порівнянні з доковідним роком

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 66 730 осіб, що на 42% більше, ніж в...