9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У Харкові підписали меморандум про відновлення будівництва літаків

У Харківській обласній державній адміністрації відбулося підписання меморандуму про взаємодію для відновлення випуску літаків на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві (ХДАВП).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Метою меморандуму є створення ефективної взаємодії щодо відновлення серійного випуску та сервісного обслуговування літаків та іншої авіаційної техніки на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві”, – йдеться у документі.

Він також передбачає вихід підприємства протягом п’яти років на випуск п’яти літаків на рік та створення 1500 робочих місць.

blank

Крім того, підписанти зобов’язуються в рамках своєї компетенції брати участь у розробці та обговоренні проєктів законодавчих та нормативно-правових актів в авіакосмічній галузі, узагальнювати пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері приватизації, погашення боргів із зарплати, а також брати участь у залученні зовнішніх та внутрішніх інвестицій в авіагалузь для розробки та серійного випуску нових зразків авіаційної техніки.

Меморандум підписали в. о. голови ХОДА Олександр Скакун, голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв, голова правління АТ “ФЕД” Віктор Попов, генеральний директор ПрАТ “Авіакомпанія Константа” Михайло Пінкевич, голова Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України Ярема Жугаєвич, голова профкому ПО ПАУ на ХДАВП Михайло Погорєлов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають