9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Білій Церкві проводять технічне обслуговування літака Ан-12 авіакомпанії “Мотор Січ”

Комунальне підприємство “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” вже понад 10 років на постійній основі співпрацює з українською авіакомпанією “Мотор Січ”, що розташовується в Запоріжжі. Технічне обслуговування повітряних суден Ан-12, чисельність яких у складі авіакомпанії налічується двома авіамашинами, системно проводиться на базі КП БМР “БВАК”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”.

Сьогодні, 19 квітня, на аеродромі “Біла Церква” здійснив посадку вантажно-транспортний літак Ан-12 АО “Мотор Січ” для проходження ТО, прилетівши з Міжнародного аеропорту “Запоріжжя”.

Традиційно “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” забезпечив якісну та надійну посадку повітряного судна.

Довідка: Авіакомпанія «Мотор Січ» є структурним підрозділом Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» – одного з провідних підприємств світу з розробки, виробництва, ремонту та обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

На сьогоднішній день авіакомпанія оперує флотом з 9 літаків, здійснюючи регулярні пасажирські міжнародні та внутрішні рейси, пасажирські і вантажні чартерні рейси, а також спеціальні рейси, що забезпечують діяльність головного підприємства.

Базовим аеропортом авіакомпанії є «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

Останні новини:

Зараз читають