9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У 2019 році «Мотор Січ» почне серійно виготовляти перший український гелікоптер МСБ-2 «Надія»

Українське ПАТ «Мотор Cіч», починаючи з наступного року, розпочне серійне виробництво першого вітчизняного гелікоптера МСБ-2 «Надія».

Про це повідомив керівник українського підприємства В’ячеслав Богуслаєв Повідомляє Національний промисловий портал.

Цю інформацію Богуслаєв розповів журналістам на авіавиставці «Гидроавіасалон-2018», 8 вересня. За його словами, гелікоптер «Надія» зроблений виключно з вітчизняних комплектуючих, а його корпус виготовляється у Харкові.

«У наступному році будемо випускати, гарний гелікоптер вийшов. Ми робимо лопасті, робимо редуктор, новий двигун, все своє. Тільки фюзеляж збирає та виготовляє Харківський авіаційний завод » – зазначив керівник «Мотор Cіч».

Також він відмітив, що в наступному році українське підприємство планує зайнятися «важкими гелікоптерами».

Нагадаємо, що нещодавно підприємство розробило сучасні модернізації радянського гелікоптера Мі-8 – МСБ та МСБ-В. Ці транспортні гелікоптери отримали сучасну авіоніку та потужні вітчизняні двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В. Не так давно ця модель отримала європейський сертифікат льотної придатності.

blank
Фото: Defense Express

Варто зазначити, що ПАТ «Мотор Cіч» являється одним з найбільших українських підприємств в галузі авіабудування, з виручкою близько 650 млн доларів на рік. Воно виробляє не тільки різноманітні мотори для гелікоптерів, а й авіадвигуни для літаків Ан-2, Ан-24, Ан-26, Ан-124, Ан-140, Ан-148 та Ан-178, а також промислові газотурбінні установки та товари народного споживання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають