9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Транспортний літак Ан-178 для Перу готовий майже на 40%

 • Оприлюднена оцінка готовності та страхової вартості п’яти недобудованих літаків Ан-178 Державного підприємства “Антонов”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  ПАТ “Страхова компанія “Уніка” провела оцінку страхової суми та відповідно заставної вартості окремих видів майна ДП “Антонов” (входить до складу ДК “Укроборонпром”), для забезпечення гарантійної операції з “АБ “Укргазбанк”.

  Зокрема відзначається, що ринкова вартість майна (п’яти транспортних літаків Ан-178 з серійними номерами 006, 007, 008, 009 та 010) станом на 1 січня 2020 року становить 143 849 897,31 гривні.

  Крила та хвостове оперення для транспортного літака Ан-178 (сн 006) станом на грудень 2019 року

  Додається, що ступінь готовності виготовлення літака Ан-178 під серійним номером 006, що збирається на підприємстві з метою постачання замовнику (МВС Перу) станом на 1 червня цього року становить 39,4%.

  Готовність чотирьох інших об’єктів незавершеного виробництва, що включають 4 літальні апарати Ан-178 (серійні №№ 007 – 010) коливається в межах від 30,6% до 13,4%. При цьому відзначається, що на даний час не планується їх завершення до моменту укладення нових договорів постачання.

  Нагадаємо, виготовлення багатоцільового транспортного літака Ан-178 (сн 006) проходить в рамках контракту між ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” та Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу (укладений у листопаді 2019 року).

  Фюзеляж транспортного літака Ан-178 (сн 006) для МВС Перу станом на травень 2020 року

  Відомо, що станом на травень цього року почалося стапельне складання фюзеляжу нового літака. Також готові центральна частина крила літака, його ліва та права консольні частини й хвостове оперення. Крім того, підготовлені до встановлення на фюзеляж пілони двигунів, а власне два турбореактивних двоконтурних двигунів Д−436−148ФМ замовлені на АТ “Мотор Січ”.

  Турбореактивний двоконтурний двигун Д−436−148ФМ для Ан-178

  За умовами контракту, готовий Ан-178 має бути поставлений замовнику в лиці МВС Перу протягом 24 місяців з дня першої оплати.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» представило макет модернізованого зенітно-ракетного комплексу ближньої дії «Стріла-10 «Луч»

  КБ «ЛУЧ» презентувало на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» модернізований зенітний ракетний комплекс ближньої дії «Стріла-10...

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто «Новатор». На базі українського бронеавтомобіля...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Зараз читають

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного...

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...