9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Транспортний літак Ан-132Д прибув до Королівства Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам

Український військово-транспортний літак Ан-132 прибув до Королівства Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам.

Обговорення перспектив у взаємодії за цією програмою було внесено до порядку денного зустрічі Президента України Петра Порошенка з Королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом. Повідомляє Національний промисловий портал.

За словами Президента України, «Саудівська Аравія – це ключовий стратегічний партнер не лише в регіоні Близького Сходу, а й в усьому мусульманському світі. Важливо, що сьогодні ми досягли конкретних домовленостей. Впевнений – плідний діалог між Україною та Саудівською Аравією триватиме і надалі… Демонструємо великий прогрес в галузі авіабудування. Наш літак Ан-132Д зараз знаходиться в КСА. Ми розвиваємо домовленості про серійне виробництво таких літаків. Також обговорюємо розширення лінійки українських літаків, які будуть вироблятися для КСА в Україні, і в КСА в рамках кооперації в майбутньому!»

В рамках презентації літака Ан-132D фахівці ДП «Антонов» представляють пропозиції щодо створення літаків спеціального призначення на базі літаків Ан-132. Також демонструється програма з транспортних можливостей літака.

Нагадаємо, Ан-132 є спільним проектом ДП «Антонов»,  Центру науки та технологій імені короля Абдулазіза та «Taqnia Aeronautics». Саудівська Аравія виступає основним потенційним замовником даних літаків та планує налагодити виробництво літаків Ан-132 у 2020 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають