9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Спеціалісти харківського авіазаводу відновлюють єгипетський Ан-74 після аварійної посадки (фото)

Фахівці Харківського авіазаводу (ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» ХДАВП) відновлюють пошкоджений єгипетський АН-74Т-200А.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Ремонтна бригада авіапідприємства, яка займається відновленням даного літака знаходиться у Єгипті. АН-74Т-200А був пошкоджений під час аварійної посадки.

Інцидент стався у грудні 2016 року, у результаті чого літак зазнав значних пошкоджень, зокрема стійок шасі, передньої та нижньої частин фюзеляжу.

blank
Відновлення єгипетського літака АН-74Т-200А. Фото: пресслужба ХДАВП

Над пошкодженою машиною, фахівці почали працювати ще осінню 2018 року. Було виконано п’ять етапів ремонтно-відновлювальних робіт, але потім єгипетський контракт був перерваний. Влітку 2021 року контракт вдалося відновити.

З того часу ХДАВП тричі відправляв єгипетським партнерам вантажі з комплектуючими для літака.

На початку жовтня до Єгипту прибула перша бригада із 11 фахівців Харківського авіапідприємства і розпочала шостий, заключний етап ремонтно-відновлювальних робіт.

blank
Відновлення єгипетського літака АН-74Т-200А. Фото: пресслужба ХДАВП

Наразі групою в кількості 11 осіб виконується монтаж побутового, аварійно-рятувального та спеціального обладнання, відпрацювання систем літака під струмом обсягом ЦОС. Виконано нівелювання літака, після чого демонтовано комплект технологічних драбин хвостового оперення літака. Здійснено перевірку герметичності паливної системи, кесон – баків консольних частин крила та центроплану та інше.

Сьогодні, 19 листопада, на базу до Єгипту прибуде друга група фахівці контрольно-випробувальної станції (КВС) у кількості 6 осіб.

blank
Відновлення єгипетського літака АН-74Т-200А. Фото: пресслужба ХДАВП

«Їхнім завдання буде виконати «інструментальну перевірку систем літака в обсязі КІС, а також спільно з працівниками ЦГЗ закінчити відпрацювання машини під струмом і в результаті провести наземний запуск та так звану гонку двигунів Д-36», – зазначили на авіапідприємстві.

Також вони підготують АН-74Т-200А до контрольних польотів в обсягах льотно-випробувального комплексу та спільно з єгиптянами виконають обльоти літака.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають