9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Розвідувальний БПЛА Raybird-3 отримав можливості зльоту під час руху автомобіля (відео)

Приватна компанія Skyeton, відома як виробник легкого тактичного розвідувального комплексу ACS-3 (цивільна назва Raybird-3) розробила черговий сучасний опціонал для своїх БПЛА.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Відтепер, за повідомленням пресслужби Skyeton, їх розвідувальні апарати здатні злітати не лише з нерухомої катапульти, а й з транспортних засобів під час їх руху.

“Ми успішно випробували нову систему зльоту з автомобіля. Вона розроблена для проведення польотів на територіях розташованих на висотах 1000 м над рівнем моря і більше”, – повідомили на сторінці Facebook компанії.

https://www.facebook.com/skyeton/videos/1345570869133373

Можливість автоматичного зльоту з техніки у русі суттєво розширяє й без того широкий спектр можливостей безпілотного комплексу ACS-3/Raybird-3. Особливо така опція могла б знадобитися військовим, адже значно додавала б мобільності при розвідці й ускладнювала можливість виявлення керуючого центру комплексу (який також може буди розміщений на тому ж транспортному засобі).

Варто зазначити, вітчизняний комплекс є одним з найбільш провідних у своєму класі серед аналогічних світових моделей. Безпілотник, при вазі у 23 кг та корисному навантаженні до 5 кг здатен перебувати в повітрі понад добу і пролетіти до 2500 кілометрів.

blank

Військовий варіант комплексу (ACS-3) має потужний захист від засобів РЕБ та здатний виконувати польоти в автоматичному режимі по запланованому маршруту.

На новій версії розвідувального комплексу ACS-3M, за планами, буде введена провідна клієнт-серверна архітектура для наземної станції управління, що дозволить керувати з однієї станції багатьма БПЛА та під’єднувати до управління одним літальним апаратом будь-яку кількість користувачів.

blank

Також буде реалізоване повноцінне управління камерою спостереження (за допомогою окремого вікна) й збільшено радіус передачі відео та даних телеметрії.

Окремою надсучасною опцією безпілотника від Skyeton є можливість встановлення та використання українського радіолокатора з синтезом апертури (SAR) виробництва компанії “Радіонікс”.

Подібний прилад дозволяє використовувати літальні апарати легкого класу для розвідки (зокрема в автономному режимі у “глибині” територій противника) навіть в умовах великої хмарності, яка зазвичай робить звичайні розвідувальні БПЛА (з оптичним спостереженням) безсилими.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають