9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Робітники авіазаводу “Антонов” виходять на мітинг на захист підприємства від свавілля “Укроборонпрому”

Робітники заводу не задовільні діями концерну “Укроборонпром”. За словами робітників авіазавод потрапив під зовнішнє управління “Укроборонпром” який планомірно своїми діями знищує підприємство за підприємством, створюючи умови для збитковості працюючих заводів, з метою їхньої подальшої корпоратизації як неефективних.

Зазначимо, що сьогодні, 9 червня, державним концерном “Укроборонпром” ухвалено рішення про припинення повноважень президента підприємства ДП “Антонов” Олександра Донця. 

Працівники заводу анонсували мітинг на 9 червня, о 12:00 на вулиці Туполєва 1, на якій знаходиться головна прохідна на підприємство.

blank

09.06.2020 о 12:00 на вулиці Туполєва 1 буде проходити мітинг колективу ДП “Антонов” на захист підприємства від свавілля Укроборонпрому. Просимо небайдужих підтримати інформаційно і вдатися в суть того, що відбувається… ПРОСИМО СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗАХИСТИТИ ГОРДІСТЬ КРАЇНИ В ОСОБІ “АНТОНОВА”, ВІТЧИЗНЯНУ ЕКОНОМІКУ ВІД АГЕНТІВ ІНОЗЕМНОГО ВПЛИВУ. – Йдеться у повідомленні робітників заводу.

Нагадаємо що на сьогодні авіазавод, робить літак в інтересах Міністерства внутрішніх справ Перу на постачання транспортних літаків Ан-178 на заміну Ан-32.

Також у листопаді 2019 року було опубліковано інформацію, що київські конструктори розробляють проєкт нового літака для потреб Збройних сил України. Робота над проєктом бере початок з 2013 року, коли активно обговорювалася можливість організації виробництва китайських навчально-бойових літаків L-15 в Україні. Українські авіаконструктори взялися самі розробити літак такого класу з можливістю виробництва безпосередньо на потужностях ДП “Антонов”. Двигуни для нового літака за задумом розробників має поставляти підприємство “Мотор Січ”, а саме, передбачене використання 2 АІ-222-25.

Нагадаємо що, Уряд ліквідував державний авіабудівний концерн «Антонов» через передачу його підприємств до складу «Укроборонпрому» своєю постановою №546 від 19 липня 2017 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають