9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Призначено нове керівництво для АТ «Мотор Січ»

Українське підприємство «Мотор Січ», яке спеціалізується на виробництві авіаційної техніки, отримало нове керівництво.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства оборони України.

28 листопада 2022 року наказом Міністра оборони України внесені зміни до Статуту Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», на основі якого діє підприємство. Крім того, достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, Голови та Членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади Президента акціонерного товариства Вячеслава Богуслаєва.

Наказом Міністра оборони України Генеральним директором підприємства призначений Олексій Нікіфоров. Також було обрано новий склад наглядової ради та її Голову – заступника Міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної Наглядової ради підприємства також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал.

Окрім цього, зареєстровані усі зміни, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

«Відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави. Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. «Мотор Січ» буде розвиватися та випускатиме продукцію в інтересах України та ЗСУ. Разом до перемоги!», – йдеться у повідомленні Міноборони

Нагадаємо, 22 жовтня директора запорізького підприємства «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва заарештували за звинуваченням у держзраді.

blank
Затримання В’ячеслава Богуслаєва. Фото з відкритих джерел

А на початку листопада 2022 року «Мотор Січ» разом ще з 4 підприємствами перейшла до державної власності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають