9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Президент «Мотор Січі» пропонує випускати Ан-74 та Ан-140 на заводі «Тора»

 • В’ячеслав Богуслаєв пропонує випускати літаки Ан-74 та Ан-140 на заводі «Тора», після того, як держава дозволить взяти підприємство в оренду АТ «Мотор Січ».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз завод здійснює технічне обслуговування та ремонт авіаційної техніки, і входить до складу Харківського авіазаводу.

  Президент АТ «Мотор Січ» стверджує, що у разі оренди підприємства вже за два роки завод «Тора» зможе випускати літаки.

  “Ми могли б орендувати у нього [Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, – ред ] людей, зараз людей треба рятувати, треба дати роботу, та орендувати оснастку. Він би працював, а випускали б ми під сертифіковане підприємство «Тора»”, – сказав Богуслаєв на засіданні підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації.

  Додатково необхідно прийняти постанову Ради безпеки та оборони України про критичний імпорт Ан-74 та Ан-140.

  Мова йде про сировину та комплектуючи, які використовуються при виробництві цих літаків та не виготовляються в Україні.

  Виробничі потужності заводу «Тора» Фото від пресслужби підприємства

  За словами Богуслаєва, це необхідно і для виробництва літаків на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві, але необхідний термін для відновлення виробництва складає 5 років.

  “Йому потрібно 5 років, щоб він зміг підібрати людей, навчити їх ставити агрегати та прилади, відновити, що було втрачено, створювати те що було втрачено, як ми зробили на гелікоптерах”, – зауважив Богуслаєв.

  Як приклад В’ячеслав Богуслаєв навів Державне підприємство «Вінницький авіаційний завод», що після втрати компетентності з обслуговування та ремонту гелікоптерів типу Мі-2 та Ка-26, надавало в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Вінницький авіаційний завод» свої виробничі приміщення.

  Саме ТОВ «Вінницький авіаційний завод» здійснює ремонт та модернізацію гелікоптерів Мі-2 до версії Мі-2МСБ-В для Збройних Сил України та Національної гвардії України.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на багатоцільових літаках Ан-72/74 пропонують замінити допоміжні двигуни ТА-12 та ТА8В виробництва РФ на вітчизняний АІ-450-МС.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Лісові господарства Житомирщини придбали майже 100 одиниць техніки (фото)

  За I півріччя 2021 року державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства вже придбали майже 100...

  Український «Руслан» доставив до Афганістану французькі радари Thales

  Український транспортний літак Ан-124 «Руслан» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» доставив у Афганістан радари французької компанії Thales.

  Визначено два можливих місця для будівництва нового маріупольського аеропорту

  Існуючий аеропорт Маріуполя не вводитимуть в експлуатацію через близькість до лінії фронту та з міркувань безпеки. Замість...

  Американський інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу

  Інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу, напередодні міська влада погодила виділення земельної ділянки під стратегічне підприємство.