9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Президент «Мотор Січі» пропонує випускати Ан-74 та Ан-140 на заводі «Тора»

 • В’ячеслав Богуслаєв пропонує випускати літаки Ан-74 та Ан-140 на заводі «Тора», після того, як держава дозволить взяти підприємство в оренду АТ «Мотор Січ».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз завод здійснює технічне обслуговування та ремонт авіаційної техніки, і входить до складу Харківського авіазаводу.

  Президент АТ «Мотор Січ» стверджує, що у разі оренди підприємства вже за два роки завод «Тора» зможе випускати літаки.

  “Ми могли б орендувати у нього [Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, – ред ] людей, зараз людей треба рятувати, треба дати роботу, та орендувати оснастку. Він би працював, а випускали б ми під сертифіковане підприємство «Тора»”, – сказав Богуслаєв на засіданні підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації.

  Додатково необхідно прийняти постанову Ради безпеки та оборони України про критичний імпорт Ан-74 та Ан-140.

  Мова йде про сировину та комплектуючи, які використовуються при виробництві цих літаків та не виготовляються в Україні.

  Виробничі потужності заводу «Тора» Фото від пресслужби підприємства

  За словами Богуслаєва, це необхідно і для виробництва літаків на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві, але необхідний термін для відновлення виробництва складає 5 років.

  “Йому потрібно 5 років, щоб він зміг підібрати людей, навчити їх ставити агрегати та прилади, відновити, що було втрачено, створювати те що було втрачено, як ми зробили на гелікоптерах”, – зауважив Богуслаєв.

  Як приклад В’ячеслав Богуслаєв навів Державне підприємство «Вінницький авіаційний завод», що після втрати компетентності з обслуговування та ремонту гелікоптерів типу Мі-2 та Ка-26, надавало в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Вінницький авіаційний завод» свої виробничі приміщення.

  Саме ТОВ «Вінницький авіаційний завод» здійснює ремонт та модернізацію гелікоптерів Мі-2 до версії Мі-2МСБ-В для Збройних Сил України та Національної гвардії України.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на багатоцільових літаках Ан-72/74 пропонують замінити допоміжні двигуни ТА-12 та ТА8В виробництва РФ на вітчизняний АІ-450-МС.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний...