9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Представники ДП «Антонов» ознайомилися з проектом побудови авіазаводу в Королівсті Саудівська Аравія

Минулого тижня, під час візиту до Королівства Саудівської Аравії, делегація ДП «АНТОНОВ» на чолі з Президентом підприємства О.Г. Кривоконем ознайомилась з проектом побудови технопарку, в рамках створення якого планується організувати серійне виробництво нового багатоцільового літака Ан-132.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДП Антонов.

Цей проект має стати частиною програми науково-технічної розбудови міста Таіф, що розташоване на заході КСА. Про її початок в жовтні 2017 року офіційно повідомив Король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд.

Програма включає в себе побудову промислового та університетського містечок, житлового кварталу на 10 000 помешкань, міжнародний аеропорт. Технопарк буде зведено в кооперації з Науково-Технологічним Центром імені Короля Абдулазіза, який є одним з ключових партнерів за програмою Ан-132. До складу технопарку увійдуть: літакобудівний завод з аеродромом, підприємство з виготовлення сонячних панелей, сонячна електростанція.

Компанія TAQNIA Aeronautics та ДП «АНТОНОВ» працюють над техніко-економічного обґрунтування побудови авіаційного заводу за участю західних експертів. Розпочати будівництво підприємства планується в 2019 році, термін побудови – 9 місяців, а складання серійних Ан-132 має бути запущене в 2021 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають