9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

Повітряним силам передали модернізований літак Ан-26

Державне підприємство «Завод 410 ЦА», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило капітальний ремонт з модернізацією військово-транспортного літака Ан-26 для Повітряних Сил Збройних сил України..

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства.

З великою ймовірністю саме цей борт буде брати участь в урочистій передачі техніки в рамках заходів з нагоди 30-ї річниці створення Збройних Сил України.

Підприємство продовжує працювати і над новими замовленнями. Так київські авіаремонтники відновлюють «штурманському» версію літака Ан-26Ш для Харківського національного університету Повітряних Сил імені Кожедуба на замовлення Повітряних Сил ЗС України.

Крім того, завод отримав чергове замовлення на ремонт військово-транспортних літаків Ан-26 та Ан-30 Повітряних сил ЗСУ.

blank
Другий Ан-26 переданий морській авіації ВМС ЗС України Фото: ДП «Завод 410 ЦА»

«Завод 410 ЦА» працює і над двома літаками Ан-26, що раніше були на зберіганні, а минулого року передали з Повітряних Сил ЗСУ до 10-ї Морської авіаційної бригади та відправили на відновлення до Києва.

Літаки зі зберігання спочатку будуть відремонтовані та модернізовані для завдань покладених на 10 морську авіаційну бригаду ВМС ЗС України.

Коли саме прибув на ремонт та модернізацію переданий сьогодні Ан-26 не відомо, також не розголошується обсяг робіт з модернізації борта.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають