9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

План реалізації програми транспортного літака Ан-132 у Саудівській Аравії

Перші літаки Ан-132 Саудівська Аравія почне збирати у 2019 році на заводі, що буде збудований у місті Таїф

Передає Національний промисловий портал з посиланням на Національний інформаційний портал “Тиск”.

Виробнича лінія літака Aн-132 буде знаходитися в місті Таїф. Будівництво виробничих об’єктів і технологічного обладнання вже почалося і займе близько року, а потім дев’ять місяців для виробництва першого літака, який, як очікується, покине виробничу лінію в третьому кварталі 2020 року.

blank

Першим одержувачем літаків стануть Королівські Військово-Повітряні Сили Саудівської Аравії, оскільки вони зацікавлені в придбанні 30 літаків: 10 транспортних літаків та 20 літаків для спеціальних місій різних родів військ, таких як розвідка, морське патрулювання, радіоелектронна боротьба, підтримка з повітря, пошук і порятунок, висадка десанту тощо.

Керівництво Саудівської Аравії також розглядає ідею використання Ан-132 в якості ганшіпа (літака артилерійської підтримки сухопутних військ), своєрідного замінника Lockheed AC-130 Spectre. Подібні машини особливо актуальні в умовах Близького Сходу для боротьби з формуваннями, що мають слабку ППО або не мають її зовсім.

blank
Модифікації Ан-132

Саудівська Аравія планує експортувати близько 80-100 літаків Ан-132. Вже зараз існує можливість придбання літака п’ятьма країнами. Держави Перської затоки також розглядають можливість придбання цього транспортного літака після того як буде ясно як вони служать Королівським ВПС Саудівської Аравії.

Одночасно з цим виробництво легкого транспортного літака Ан-132 планують почати в Києві на заводі “Антонов” вже у 2018 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають