9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Південнокорейська компанія запустить виробництво дронів на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету

Представники південнокорейських компаній Safeus Drone і Software Factory запропонували на базі технопарку “Flight city 4.0” Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету запустити виробництво дронів.

Про це сьогодні розповів кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційних технологій Льотної академії НАУ Віталій Неділько під час своєї доповіді на всеукраїнському форумі на тему “STEM-світ високих технологій. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Гречка.

Сучасні формати освіти XXI століття” в рамках «KROPYVNITSKY STEM-SPRING-2018».

Ми з цими компаніями вже уклали угоду, – каже Віталій Неділько.- Вони запропонували на базі Льотної академії створити інститут з розробки безпілотних літальних апаратів і завод з їх виробництва.

Сьогодні розглядають два основних напрями використання безпілотників Safeus Drone і Software Factory: у сільському господарстві і для перевірки високовольтних ліній.

Свої офіси південнокорейські компанії відкриють на авіаремонтному заводі.

Віталій Неділько зауважив, що за умовами співпраці, на виробництві працюватимуть не лише викладачі Льотної академії, а й курсанти.

Частину часу вони навчатимуться в нашій академії, а іншу частину часу займатимуться науковими розробками літальних апаратів в інституті, – каже пан Неділько.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають