9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Південмаш” виготовить перший комплект шасі для літака Ан-178 до кінця жовтня

ДП “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова” має поставити перший комплект нових шасі для військово-транспортного літака Ан-178-100Р в кінці жовтня цього року.

Про це журналістам видання “Апостроф” повідомив генеральний директор ДП “Антонов” Сергій Бичков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Ми співпрацюємо з ДКАУ, в тому числі з “Південмашем”. Дуже пощастило, що там працює генеральний директор Сергій Войт, який зберіг потужності, а не розбазарив, як деякі керівники інших підприємств. Ми з ним уклали початковий контракт на виготовлення шасі на літаки Ан-178, які раніше робило російське підприємство “Гідромаш”. Перший комплект шасі виробництва “Південмашу” отримаємо в кінці жовтня”, – відзначив очільник ДП “Антонов”.

blank
Переднє російське шасі для дослідного зразка Ан-178 у 2015 році / Фото: ТСН

Він додав, що після нещодавно проведених перемовин, “Антонов” домовився з “Південмашем” й про виготовлення на потужностях заводу інших деталей для своїх літаків.

blank

За словами Сергія Бичкова, наразі вже повністю завершено імпортозаміщення на дослідному зразку Ан-178 (борт №1). У наступному році планується провести його льотні випробування.

“Ми знайшли аналоги практично всіх систем. Це – комплектуючі з США, Канади, Франції, Німеччини. Однак ми намагаємося збільшувати частку комплектуючих українського виробництва. Адже всі розуміють, що “Антонов” – конкурент, тому нам ніби й допомагають, але насправді не дуже активно: то відповідного дозволу немає, то ще чогось”, – розповів гендиректор.

blank
Фото: Офіс Президента України

Щоб зменшити можливі проблеми зі складовими в майбутньому на ДП “Антонов” розраховують на поступову заміну компонентів іноземного походження на українські.

“Як керівник запевняю, що виробництво практично всіх комплектуючих, які ми купуємо в далекому і близькому зарубіжжі, з часом можна налагодити в Україні, тому що я знаю і наукові, і технічні, і виробничі можливості наших підприємств”, – відзначив Сергій Бичков.

blank
Перший Ан-178-100Р для ЗСУ (зн 007) станом на початок червня 2021 року. Фото: Факти ICTV

За для цього, окрім перемовин з “Південмашем”, пройшли зустрічі й з іншими українськими виробниками.

“Я зібрав керівників понад 30 підприємств за напрямками гідравліки, бортового радіоелектронного обладнання, шасі, інших агрегатів і запропонував почати спільну роботу. Переконаний, що через 3-5 років українське літакобудування буде забезпечено комплектуючими українського виробництва”, – наголосив Сергій Бичков.

blank
Фото: Офіс Президента України

Наразі на підприємстві планують найближчим часом завершити роботи з заміщення західними комплектуючими та почати польоти одразу на трьох літаках – вже згаданому вищу дослідному Ан-178-100Р №1 та двох перших транспортниках, що будуються за контрактом з Міністерством оборони України.

“Торік підписано контракт на три літаки для Міноборони України, який ми зараз успішно реалізуємо. Робота йде повним ходом з таким розрахунком, щоб в першому півріччі 2022 року злетів перший літак, до кінця року – другий”, – відзначив очільник держпідприємства.

blank
Фото: Ивченко-Прогресс

Нагадаємо, про укладення контракту з “Південмашем” на постачання 13 стійок передньої та основної опор шасі для літаків Ан-178 на суму 170 351 436 гривень стало відомо 1 березня 2021 року. Однак на той момент строки виконання замовлення не були відомі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають