9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Харківський авіазавод отримав замовлення на постачання двох літаків Ан-140 авіакомпанії “Мотор Січ”

 • Завдяки передачі в лізинг двох літаків Ан-140 на Харківському авіазаводі виплатять частину боргів по заробітній платі.

  Про це під час брифінгу 6 липня повідомив директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Олександр Кривоконь, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  За його словами, сьогодні на підприємстві розроблена програма антикризових заходів, які допоможуть провести фінансове оздоровлення всієї системи.

  “24 червня 2021 року Президент України підписав Указ “Про розвиток літакобудівної галузі України”, в якому вперше було описано план для Харківського авіапідприємства. У ньому говориться про антикризові заходи та про розширення взаємодії держави і бізнесу. Дуже важливо, що в Державну цільову оборонну програму розвитку озброєння і військової техніки був включений наш літак Ан-74″, – сказав Олександр Кривоконь.

  Серед останніх позитивних змін на підприємстві він відзначив підписання з “Укроборонпромом” і авіакомпанією “Мотор Січ” договору про завершення будівництва і передачу в лізинг двох літаків Ан-140. Це дозволить виплатити частину боргів заробітної плати.

  “Починаючи з квітня ми виплатили заробітну плату за три місяці. Частину – за допомогою “Укроборонпрому”, а вже за травень цього року – зі своїх коштів. Загалом виплачено вже 15 млн грн. Поступово виплатимо всі борги”, – прокоментував Олександр Кривоконь.

  Говорячи про перспективи підприємства, він зазначив про плани організації Індустріального парку та Центру загальної авіації, створення центрів технічного обслуговування літаків “Антонов” у світі, створення нових моделей літаків Ан-74 та Ан-140 коштом держави або інвесторів з проведенням імпортозаміщення.

  “Для відновлення ефективної роботи підприємства будемо міняти аналогові прилади на цифрові. Також, хочу зазначити, про свою нещодавню поїздку в Єгипет, звідки я привіз вдалі напрацювання по співпраці з військовими силами Єгипту по їх машині Ан-74. Тобто ми продовжуємо роботу з різними країнами”, – розповів Олександр Кривоконь.

  Зокрема, в планах – розв’язувати питання недобудованого літака для Казахстану, налагодити співпрацю з навчальними закладами з питань проєктування, конструкторських розробок і забезпечити підприємство молодими робочими кадрами.

  Раніше повідомлялося, що Держконцерн “Укроборонпром” планував підписати з авіакомпанією “Мотор Січ” договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця червня.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом...

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  Зараз читають

  У Дубровиці на Рівненщині відкрили першу чергу мультифункціонального спорткомплексу (фото)

  Завершилися роботи зі створення першої черги спортивно-оздоровчого комплексу у Дубровиці Рівненської області в рамках національної програми будівництва...

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...

  “Рівнеазот” відновить та запустить цех азотної кислоти за два тижні

  ПрАТ "Рівнеазот" розпочало роботи з усунення наслідків розгерметизації трубопроводу в цеху азотної кислоти, за оцінками фахівців, ремонтні...