9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

Одеське приватне Науково-виробниче підприємство “Спайтек” (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як повідомила пресслужба компанії, відтепер їх дрони зможуть оснащуватись новітньою камерою з роздільною здатністю 4к, що встановлюються на гіростабілізованій 3-х осьовій платформі.

blank

“Якість зображення дозволятиме розгледіти навіть найменші об’єкти спостереження. Нагадуємо, що висота підйому мультикоптера становить 2200 метрів. Фул-шатер камера здатна захопити максимальну площу огляду – 8 км, а 20-ти кратний, оптичний зум, завдяки якості 4к дозволить наблизити та роздивитися будь-які об’єкти на землі”, – зазначили у прес-службі підприємства.

blank
Фото: Spaitech

При цьому, завдяки апаратній стабілізації, при спостереженні є можливість отримати чітку картинку навіть за несприятливих умов. Крім того, нова камера здатна знімати об’єкти в умовах світлових обмежень, таких як сутінки та затінки.

Зазначимо, Windhover єдиний вітчизняний дрон у своєму класі, що успішно пройшов визначальні відомчі випробування та підтвердив всі свої заявлені характеристики й допущений до експлуатації в Збройних силах України.

11- кілограмовий мультикоптер був вперше представлений у 2019 році. Він здатен утримуватись в повітрі до години й має тактичний радіус до 8 км.

Окрім дуже потужної для апаратів такого класу оптичної станції, український дрон також відрізняється від аналогів наявністю резервного супутникового каналу для пакетної передачі даних та інерціальною системою.

blank
ТТХ мультироторного безпілотника Windhover

Варто також додати, що нещодавно “Спайтек” оснастила свій виріб інтелектуальною станцією дротового живлення Winder, яка забезпечує довготривале (БЛА оснащується електричним двигуном і не потребує звичайного пального) знаходження дрона в стаціонарній геоточці на висоті до 110 метрів.

Подібна опція, разом з можливістю передачі по дроту сигналів управління та даних, дозволяє використовувати Windhover як повністю захищений від РЕБ повітряний пункт спостереження або ретранслятор сигналів для інших апаратів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають