9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Підприємство «Мотор Січ» на фінальному етапі в досягнені повного циклу виробництва гелікоптерів

Підприємство «Мотор Січ» знаходиться на фінальному етапі у створенні власного виробництва лопастей для гелікоптерів МСБ-2, Мі-2, Мі-8 та Мі-24.

У повідомленні самого підприємства зазначається, що «Мотор Січ» майже освоїло виробництво власних лопастей для гелікоптерів. Це означає, що після запуску їх у виробництво завод «Мотор Січ» буде мати повний цикл виробництва гелікоптерів і як завірялося раніше зможе почати виробництво гелікоптерів МСБ-2 у 2018 році, а ще пізніше – МСБ-6 «Отаман». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на mil.in.ua

Виробництво лопастей наразі знаходиться на етапі встановлення необхідного обладнання та комплектуючих.

Запуск власного виробництва лопастей, дозволить підприємству «Мотор Січ» проводити повний цикл модернізації гелікоптерів та не залежати від Російської Федерації. Вже зараз підприємство проводить роботи з ремонту і модернізації гелікоптерів для Міністерства оборони України, вітчизняних та іноземних замовників. Гвинтокрили Мі-2МСБ, Мі-8МСБ та Мі-24, що були модернізовані підприємством, дуже добре зарекомендували себе під час служби у Збройних силах України та бойових дій на сході України.

Останні новини:

Зараз читають