9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Перший модернізований винищувач Міг-29МУ2 залишив заводський цех та розпочав випробування

Модернізований вітчизняними фахівцями ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», фронтовий винищувач МіГ-29МУ2 наразі проходить випробування на одному з військових аеродромів ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як вже відомо, нова вітчизняна модернізація літака МіГ-29МУ2 отримала більш сучасну кабіну, з заміною старих радянських аналогових індикаторів на цифрові. Крім того, на винищувач встановлено системи VOR, ILS, DME — бортову апаратуру, яка дасть змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль за посадкою літака та виконувати польоти на міжнародних трасах.

blank
Прототип фронтового винищувача МіГ-29МУ2 (бортовий номер 12, зав. номер 2960729356) призначений для 40-ї бригади тактичної авіації ПС ЗСУ в цеху ЛДАРЗ під час візиту на підприємство колишнього Міністра оборони України Степана Полторака. 3 травня 2019 року / Фото: Микола Тис/ZIK

Також оновлений винищувач зможе ефективно уражати наземні цілі високоточним озброєнням. Зокрема, коригованими авіабомбами КАБ-500 й КАБ-500КР та ракетами Х-29Т й Х-29, чого не можуть здійснювати старі версії МіГ-29 ще радянського виробництва, що стоять на озброєнні ЗСУ.

Нагадаємо, вперше презентація оновленої машини відбулася під час візиту на львівське підприємство колишнього Міністра оборони України Степана Полторака у травні 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають