9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Перший авіадвигун в Китаї за технологіями “Мотор Січ” можуть зібрати до кінця 2017

Зібраний на потужностях в Китаї за українськими технологіями в рамках партнерства “Мотор Січ” і Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co. Ltd перший авіаційний двигун “може бути показаний” вже до кінця 2017 року.

Про це заявив перший віце-прем’єр, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив досягнуті домовленості щодо українсько-китайському співробітництву в області авиадвигателестроения, назвавши проект по створенню в Чунціні виробництва авіадвигунів за українськими технологіями “одним з пріоритетів уряду”.

“Skyrizon” і “Мотор Січ” створять в китайському Чунціні спільне підприємство з випуску авіаційних двигунів за українськими технологіями. Ми хочемо вже в 2017 році чітко показати перший двигун, який буде зібраний на цьому заводі, – заявив Кубів.

Він також привітав передбачені програмою співпраці плани китайської сторони інвестувати 250 млн доларів в модернізацію “Мотор Січ”, зазначивши, що це дозволить посилити позиції і вплив авіапрому України на світовому ринку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають