9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Одеський авіаційний завод відновив випробування літаків «Дельфін» (фото)

Одеський авіаційний завод відновлює випробування літаків Y1 «Дельфін» власної розробки. Це відбувається в умовах відчутного спаду виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думську.

Нагадаємо, минулого року завод виконав два серйозних міжнародних контракти — з модернізації вісімки бойових літаків L-39ZA для військово-повітряних сил Уганди та капітальний ремонт великої партії авіаційних двигунів Р13-300 для ВПС Індії.

На жаль, з українськими замовниками справи йдуть гірше. Міністерство оборони так і не виділило обіцяні в цьому році 30 мільйонів гривень на дослідно-конструкторські роботи на тему модернізації фронтового розвідника Су-24МР. Оснащення наших Повітряних сил такими літаками з принципово новими методами ведення розвідки дозволило б набагато швидше реагувати на ситуацію на фронті.

Але навіть в сьогоднішніх важких умовах завод намагається докласти свої знання в цивільному авіабудуванні. Раніше ми вже писали про невеликий чотиримісний літак «Дельфін», який випробовувався на одеському авіаційному. Він може служити повітряною «партою», авіаційним таксі та виконувати безліч інших завдань. Сьогодні під час відсутності військових замовлень підприємство вирішило відновити його випробувальні польоти.

Нагадаємо, перший політ крилата машина зробила у 2010 році, але, на жаль, залишилася непотрібною. Завод вів цю тему за власні гроші, періодично повертаючись до «Дельфіну».

Загалом, вийшов непоганий літачок … Економічний дизельний 230-сильний двигун Safran, що працює на авіаційному гасі, здатний розігнати машину до максимальних 420 км на годину, а на крейсерській швидкості в 350 км/год літак може пролетіти понад 1300 кілометрів, що дозволить долетіти з Одеси до Харкова і назад без дозаправлення.

Зараз в новому цеху так званої малої авіації стоять вже два «Дельфіна», оснащені французькими двигунами. Для початку сертифікаційних заходів літак повинен налітати близько 180 годин, але сьогодні дослідний зразок має не більше 150, тому заводчани щодня, якщо дозволяє погода, піднімають машину в повітря, досліджуючи її поведінку в повітряній стихії.

Одночасно із заводськими випробуваннями вдосконалюється і модернізується система охолодження і подачі повітря у двигун, змінюються форми капота для найкращої роботи всіх систем «Дельфіна».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають