9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Одеський авіаційний завод ремонтує літаки Болгарії (фото)

Сім навчально-бойових літаків L-39ZA військово-повітряних сил Болгарії наразі ремонтує Одеський авіаційний завод.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на dumskaya.net.

Як стало відомо, роботи підприємству замовила приватна компанія Jotov&Son, яка виграла оголошений болгарським міністерством оборони тендер на ремонт і подальше обслуговування крилатих машин (які, за даними журналістів, належать цій же фірмі, болгарські військові ними тільки користуються). “Йотови” отримають з бюджету Болгарії 8,61 млн євро. Скільки з них дістанеться одеському заводу, невідомо.

У пошуках підрядника болгари вибирали з кількох фірм. Суперником Jotov&Son був безпосередній виробник L-39 – чеське підприємство Aero Vodochody.

Спочатку чехи почали вимагати за свої послуги більше 16 мільйонів євро, потім погодилися зробити цю роботу за 10 мільйонів, однак Jotov&Son демпінгував – заручившись підтримкою одеситів, запропонувавши 8,61 мільйонів – і виграв.

L-39ZA є ударною модифікацією навчально-бойового L-39C. Основна відмінність “ZA” від “С” полягає в двоствольній 23-мм гарматі ГШ-2-23, що встановлена в носовій частині фюзеляжу під кабіною і закритим обтічником. У зв’язку з цим вся компоновка передньої частині літака зазнала серйозних змін.

Одеський авіазавод вже більше 20 років ремонтує та модернізує літаки для Повітряних сил України. Всі L-39М1 і L-39М ЗСУ модернізовані заводчанами з базової модифікації L-39С. Завод є найстарішим українським авіапідприємством, створеним ще в 1911 році.

Авторdumskaya.net

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають