9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Оборонні відомства Кувейту зацікавилися українським військово-транспортним літаком Ан-178

Оборонні відомства Кувейту виявили зацікавленість українським військово-транспортним літаком Ан-178 та готові до переговорів з українською стороною.

Про це повідомив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський під час візиту до Кувейту. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту проявили жвавий інтерес до нашого літака Ан-178. Українська сторона готова почати переговори щодо співпраці в цьому напрямку – як щодо продажу, так і щодо спільного виробництва », – зазначив Гладковський.

Олег Гладковський зазначив, що ринок ринок Кувейту э дуже перспективним для нашої держави у військовій сфері. Починаючи від бронеавтомобілів та бронетранспортерів і закінчуючи високоточною зброєю та літаками.

В рамках візиту відбулася зустріч Гладковський з начальником Генштабу Збройних сил Кувейту генералом М. Аль-Хедр, під час якої сторони підкреслили важливість співробітництва в сфері військово-технічної і наголосили на необхідності її подальшої активізації.

Крім того, під час зустрічі з керуючим директором Кувейтській інвестиційної адміністрації Фарук Аль-Бастакия було обговорено питання щодо можливості залучення кувейтських інвестицій в економіку України.

Останні новини:

Зараз читають