9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

НТУУ “КПІ” та “Антонов” створили навчально-науковий центр для високотехнологічної авіаційної промисловості

Сучасний навчально-науковий центр здійснюватиме підготовку і перепідготовку інженерних і наукових кадрів для високотехнологічної авіаційної промисловості за моделлю дуальної освіти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Корреспондент.

На даний момент триває оснащення центру сучасним навчальним обладнанням: фрагментами літаків і авіаційних приладів, макетами літальних апаратів, конструкторськими авіаційними вузлами, програмним забезпеченням, тощо. Крім того проводиться розробка навчальних програм дуальної підготовки авіаційних інженерів, адже у центрі студентам разом з лекторами Київського політеху викладатимуть й практикуючі авіаконструктори.

Така співпраця нашого університету і прославленого підприємства дасть поштовх для відродження українського авіабудування і підвищить його конкурентоспроможність. Для цього потрібно готувати кадри по проривним напрямками і займатися супроводом наукових, конструкторських розробок. Про це ми і підписали угоду з ДП” Антонов “, – розповідає ректор Київського політеху Михайло Згуровський.

В свою чергу головний інженер ДП “Антонов” розповів, зо підприємство зацікавлено в фахівцях з міцності, гідродинаміки, аеродинаміки та інших напрямів.

Раніше цим займалися в Москві. Тому, дипломовані фахівці з вказаним напрямком в даний час в Україні на вагу золота. Щоб ліквідувати цей дефіцит КПІ і ДП “Антонов” і створили спільний навчальний центр і вирішили істотно посилити давні контакти. До співпраці залучать навчальні і наукові підрозділи університету, діяльність яких пов’язана з авіабудівною тематикою, – розповів головний інженер підприємства Сергій Бичков

Готувати якісних інженерів у КПІ разом з ДП “Антонов” вирішили за новою для України дуальною формою навчання. Такий формат дозволяє студенту поєднувати практичну роботу на підприємстві й теоретичне навчання в університеті. Працювати на ДП “Антонов” студенти Київського політеху зможуть вже з третього курсу.

Студенти отримуватимуть у нас заробітну плату на рівні 12 500 гривень. Ми хочемо повернути інтерес молоді до колись популярного і престижного авіабудування. – розповідає президент ДП “Антонов” Олександр Донець.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають