9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Нове відео про Авіаліній Антонова

“Авіалінії Антонова” − авіатранспортний підрозділ підприємства, що спеціалізується на міжнародних вантажних авіаперевезеннях. Він був створений в 1989 році та за минулий час перетворився в потужну авіакомпанію, що виконує приблизно 35% світового обсягу перевезень по повітрю великогабаритних і надважких вантажів. Сьогодні парк авіакомпанії складається з одного літака Ан-225 «Мрія», семи Ан-124-100 «Руслан», одного Ан-22 «Антей», двох Ан-12, одного Ан-26 та одного Ан-74Т.

Щорічно сотні тисяч тонн унікальних вантажів, у тому числі таких, перевезення яких іншими видами транспорту просто неможливе, доставляються одержувачам в 800 аеропортів планети. Діяльність авіакомпанії характеризується найвищою надійністю.

На рахунку “Авіаліній Антонова” − найвидатніші перевезення в історії авіації, серед яких доставка трансформатора масою 175 т з Линца (Австрія) у Х’юстон (США), генератора масою 187,6 т із Франкфурта (Німеччина) у Єреван (Вірменія), будівельної техніки масою 247 т із Праги (Чехія) у Ташкент (Узбекистан).

Видатні досягнення “Авіаліній Антонова” принесли авіакомпанії заслужене визнання як у нашій країні, так і на міжнародній арені. Ще в 1990− ті роки Кабінет Міністрів України привласнив їй статус національного вантажного авіаперевізника, а авіаційна влада США надала “п’ятий ступінь волі”, тобто дозволила виконувати рейси усередині країни та перевозити вантажі, що належать американським компаніям. У поточному десятилітті успішно виконується ряд міжнародних контрактів на перевезення, у тому числі й довгострокових, з урядами 18 держав.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають