9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Нова українська авіакомпанія на літаках Ан-148 розпочала продаж квитків на внутрішні рейси

Новостворена українська авіакомпанія Air Ocean Airlines, яка має у своєму парку пасажирські літаки Ан-148, відкрила власний сайт та почала продаж квитків на рейси по Україні.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Стали відомі заплановані дати початку польотів – рейси з Києва до Запоріжжя заплановані на 21 листопада, до Львова на 22 листопада, до Чернівців з 28 листопада, а на рейси Львів – Харків – з 12 грудня.

Частина квитків продається за зниженими промо цінами, найдешевші квитки з Києва до Львова за ціною від 783 грн на один бік, а за іншими напрямками від 1200 грн в одну сторону.

У продажу є авіаквитки на напрямки по Україні:

  • Київ – Львів з 22 листопада щоденно;
  • Київ – Запоріжжя з 21 листопада щоденно;
  • Київ – Чернівці з 28 листопада тричі на тиждень;
  • Львів – Харків з 12 грудня 2 рази на тиждень.

Зазначимо, 28 жовтня Державна авіаційна служба України видала новій авіакомпанії ліцензію на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом.

А у суботу, 30 жовтня 2021 року, відбувся перший (презентаційний) рейс регіонального реактивного літака Ан-148 українського авіаперевізника Air Ocean Airlines, про що повідомили у пресслужбі ДП “Антонов”.

У флоті авіакомпанії наразі знаходяться два літаки Ан-148-100Е, які випущені у 2011 та 2012 роках на Воронезькому акціонерному літакобудівному товаристві (рос. – ВАСО). До цього вони експлуатувалися в російській авіакомпанії “Ангара”.

На сьогодні авіакомпанія Air Ocean Airlines має право літати по вісьмох маршрутах, два з яких є міжнародними.

Так, наказом ДАСУ від 2 листопада, компанії надано права на експлуатацію повітряних ліній:

Чернівці – Київ – Чернівці;
Київ – Львів – Київ;
Запоріжжя – Київ – Запоріжжя;
Львів – Харків – Львів;
Львів – Дніпро – Львів для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України, з визначенням необмеженої частоти виконання рейсів та строку дії прав 10.11.2021 на необмежений термін.

Крім того, авіакомпанія отримала право на експлуатацію повітряної лінії Київ – Амман, 2 рейси на тиждень, з 21.11.2021.

Вже наступного дня Державна авіаційна служба України надала авіакомпанії права на ще два маршрути – за напрямками Чернівці – Стамбул, з частотою 4 рейси на тиждень для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з визначенням терміну дії права: з 21.11.2021 по 26.03.2022, а також на експлуатацію повітряної лінії Київ – Івано-Франківськ для виконання регулярних повітряних перевезень з 15.12.2021 на необмежений термін.

В авіакомпанії зазначають, що до кінця поточного року має бути поставлено ще один літак Ан-148. Протягом першого-другого кварталу 2022 року – ще три літаки. Загалом компанія планує експлуатувати до 10 літаків такого типу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають