9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Нова Пошта” тестує доставку відправлень за допомогою українських безпілотників

“Нова Пошта” протестувала доставку за допомогою безпілотного літального апарату, тестова посилка піднялася на висоту 300 метрів о 7:00 з аеродрому Чайка (Київська обл.) і прибула на аеродром Коротич (Харківська обл.) О 12:00.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У зворотному напрямку посилка вилетіла о 14:00 з Коротича та о 19:00 прибула до Києва.

Тестове відправлення було здійснене на безпілотному літаку Discovery української компанії “Аеродрон”.

“Вперше у світі БПЛА з відправленням пролетів відстань в 480 км. Крім “Нової поштою” на подібне досі не зважилася жодна інша логістична компанія. У наших планах – скоротити час польоту до трьох годин і масштабувати доставку безпілотниками, зробивши її доступною для більшості клієнтів”, – зазначив СЕО компанії Олександр Бульба.

“Нова Пошта” зазначає, що наступний тестовий політ запланований до Львова і відбудеться впродовж серпня. У майбутньому час польоту скоротиться до трьох годин, а загальна вага вантажу, який буде перевозитися, складе 250 кг і більше.

Компанія планує запустити послугу в комерційну експлуатацію вже у 2022 році.

Говорячи про те, як відбувається доставлення посилки БПЛА, в “Новій пошта” розповіли, що спочатку вона доставляється з сортувального термінала на аеродром, де її завантажують в спеціальний відсік безпілотника. Далі вона відправляється по заздалегідь запрограмованому маршруту.

“Для посилок такий тип транспортування абсолютно безпечний. В небі БПЛА поводиться, як справжній літак і вміє розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху. Зокрема, безпілотний літальний апарат оснащений спеціальним парашутом. Тому в разі непередбачених обставин спрацює захисна система, і він приземлиться з її допомогою. Крім того, за БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок небезпечних моментів і може приймати управління. Під час тестування посилку в повітрі додатково супроводжував літак”, – розповіли в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають