9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Нова армія: Президент передав літак Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України (фото)

Президент Петро Порошенко передав літак Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Cертифікат літака Глава держави вручив командиру екіпажу, майору Богдану Андрушку, під час урочистих заходів з нагоди 70-річчя авіаремонтного підприємства ДП «Завод 410 ЦА».

«Сьогодні, в цей важливий ювілейний день ми випускаємо в небо черговий Ан-26 Повітряних Сил  Збройних Сил України»,  – сказав Глава держави.

blank

«Впевнений, що будуть інші літаки, відремонтовані і підняті в небо професіоналами з 410-го заводу. А у ході реформування оборонно-промислового комплексу ваше підприємство буде стратегічним в авіаційному кластері «Укроборонпрому», – наголосив Петро Порошенко.

«Крила літаків, які сьогодні мають на озброєнні Повітряні Сили, захищають українську землю і захищають життя українських воїнів», – наголосив Президент.

blank

Глава держави підкреслив, що за останні чотири роки в Україні «створили абсолютно нову армію, дуже  добре підготовлену, яка здатна боронити державу, яка дуже чітко вмотивована, нагодована, одягнена, навчена».

За його словами, зусиллями оборонної промисловості сьогодні укомплектовані всі частини Збройних Сил  України необхідним озброєнням.

«Вирішується питання боєприпасів. В повній реалізації програма будівництва гуртожитків для українських контрактників»,  – додав Президент.

Глава держави також вручив нагороди працівникам підприємства за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного авіабудування, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

По завершенні урочистої церемонії Президент оглянув зразки авіаційної техніки, зокрема літаки та авіаційні двигуни, відновлені на ДП «Завод 410 ЦА».

Останні новини:

Зараз читають