9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Нацбанк випустив 5 і 10-гривневі монети з зображенням літака Ан-132

Нацбанк України від 11 квітня випустив та ввів в обіг пам’ятні монети номіналом 5 і 10 гривень, на зворотному боці яких зображений новий літак ДП “Антонова” Ан-132.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

5-гривнева монета виготовлена з нейзильберу – сплаву міді, нікелю та цінку- тиражем 40 тисяч одиниць.

На аверсі розміщено напис “Україна”, під нею – малий державний герб країни, в центрі – композиція з сонця, стилізованого крила і птахів, а в самому низу – номінал, рік карбування монети та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети в центрі зображено Ан-132 і написи “Літаки України” вгорі та “Ан-132” внизу.

10-гривнева монета виготовлена у кількості 3,5 тисяч одиниць зі срібла 925 проби з чистою вагою дорогоцінного металу 31,1 грам. За оформленням від 5-гривневої монети вона відрізняється номіналом і відсутністю логотипу Банкнотно-монетного двору Національного банку України на аверсі.

У продажу 5-гривнева монета з Ан-132 доступна за ціною 51 грн, а монета 10 грн – за ціною +1002 грн. Придбати монети можна в “Укргазбанку” або “Ощадбанку”, які є дистриб’юторами Національного банку, у відділах департаменту грошового обороту Нацбанку в регіонах, або зробивши онлайн-замовлення на сайті НБУ.

 

 

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають