9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На Закарпатті налагодили виробництво легких розвідувальних дронів

У місті Виноградів Закарпатської області налагодили виробництво розвідувальних дронів, зав’язаних у комплекс “Джміль-1”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Закарпаття.

З 2008-го року Ігор Довженко проводить навчання для пілотів дронів автомоделей та авіамоделей. Разом з родиною чоловік приїхав до Закарпаття з Києва й щоб не сидіти без діла – разом з командою налагодили виробництво дронів у місті.

В одному такому комплексі передбачено 5 дронів українського виробництва, які значно дешевші, хоча за своїм функціоналом не поступаються іноземним. Розмір такого дрона складає всього 4 дюйми.

Виготовлення безпілотники є результатом роботи колективу і доволі складних виробничих процесів, які займають кілька тижнів для створення апарата. Розробники урахували важливість компактності для зберігання і перенесення усього обладнання розвідувального комплексу “Джміль-1”.

Місцева влада створення нового виробництва і школи для навчання пілотів БПЛА сприйняла схвально. Керівник проєкту наголошує, що школа діє не тільки для військових – навчатися там можуть й цивільні громадяни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають