9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

На літаках Ан-72 та Ан-74 встановлять українські допоміжні двигуни замість російських

 • На багатоцільових літаках Ан-72/74 пропонують замінити допоміжні двигуни ТА-12 та ТА8В виробництва РФ на вітчизняний АІ-450-МС.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  На Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві вже провели макетування та підготували технічну документацію.

  Держпідприємство отримало листа від Державної авіаційної компанії «Україна» де вони просять розглянути питання заміни російської силової установки на вітчизняну на літаку Ан-74ТК-300.

  “Ми цю роботу вже виконали, вже зробили макетування, вже є вся технічна документація. Потрібно приймати рішення”, – сказав на засідання підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації керівник держпідприємства Сергій Задорожний.

  Миколаївський аеропорт. Фото з відкритих джерел

  Державне авіаційне підприємство «Україна» це компанія, що забезпечує та виконує повітряні перевезення спеціальними рейсами вищих посадових осіб і офіційних делегацій України та інших держав в Україні та за її межами.

  Окрім літака Ан-74ТК-300 у флоті авіакомпанії ще перебувають літаки Airbus A319 та Ан-148-100.

  Вперше модель Ан-74ТК-300 злетіла 20 квітня 2001 року. Президентську VIP-версію цього літака в парк авіакомпанії «Україна» додав президент Ющенко у 2005 році.

  Літак було виготовлено на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.

  Також літаки Ан-72/74 перебувають на озброєнні Національної Гвардії України, це два літаки Ан-72В/П та один Ан-74. На них так само встановлюється російський допоміжний газотурбінний двигун ТА-12, а конкретно на Ан-72 – ТА8В, що виготовляється серійно на уфимському агрегатному підприємстві «Гидравлика» та НВО «Аеросила» відповідно.

  Двигун АІ-450 призначений для легких вертольотів і літаків у класі злітної ваги 1500-4000 кг, його модернізований варіант встановлюється на турецький безпілотний літальний апарат Akinci.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального...

  Запорізький електровозоремонтний завод цьогоріч відремонтував на 40% більше електровозів

  Запорізький електровозоремонтний завод (ЗЕРЗ) за період з січня по серпень 2021 року відремонтував на 13 електровозів більше,...

  Пошуково-рятувальна служба утилізує списані плавзасоби

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» замовила послуги з демонтажу, розбирання та утилізації виведених з експлуатації застарілих плавзасобів.