9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На ДП “Антонов” розповіли про проєкти нових літаків та окреслили майбутні плани

На ДП “Антонов”, яке входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”, окреслили загальну програму з виготовлення оновлених моделей літаків в найближчі роки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Про ці плани, як повідомляють кореспонденти видання “Факти“, розповів генеральний директор підприємства Сергій Бичков на зустрічі з колективом.

“Нас чекає велика робота – виготовлення літаків Ан-178, перспективні замовлення на будівництво літаків на базі Ан-32П, Ан-38, створення нового літака з урахуванням досвіду Ан-70”, – сказав керівник держпідприємства працівникам ДП “Антонов”.

Нагадаємо, про початок проєктування нового вантажно-пасажирського літака легкого класу на базі літаків Ан-28/Ан-38, Сергій Бичков повідомив у серпні цього року. За його словами, перший такій літак має бути створений приблизно через 3 роки.

blank
Фото: MilitaryAviation.in.UA

Своєю чергою, про роботи зі створення нової пожежної версії Ан-32 до недавнього часу ніхто не повідомляв. Однак, на початку вересня цього року, новий очільник міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський розповів про плани закупити 11 нових пожежних літаків Ан-32П для авіації ДСНС.

blank
Фото: ДП Антонов

Також наразі невідомо, яким саме з проєктів “нового літака на базі Ан-70” планують зайнятися на ДП “Антонов” – турбогвинтовим (з заміною російських компонентів) Ан-77 або перспективним турбореактивним Ан-188 з двигунами Д-436 або АІ-28.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають