9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

На аеродромі під Одесою відкрилися майстерні з ремонту авіатехніки (відео)

Під Одесою, на аеродромі “Гідропорт”, на спеціалізованих майстернях проводять роботи з ремонту і обслуговування літаків, у тому числі і Ан-2.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Думская.

У п’ятницю на приміському спортивному аеродромі Гідропорт, що в Межлиманьї, спостерігалося пожвавлення. Льотчики і техніки очікували прибуття перших клієнтів, нещодавно тут відкрилися підприємства з ремонту авіаційної техніки.

Виліт двох літаків Ан-2 з невеликого майданчика в околицях Білгород-Дністровського очікувався о 10:30 і хоча погода була, як кажуть льотчики, «мільйон на мільйон», над аеродромом повисло тривожне очікування.

Злетівши з грунтового майданчика, старенькі, бувалі “Аннушки” вийшли до берегової межі в районі селища Грибівка, пройшли майже над одеськими пляжами і в районі порту перетнули затоку. Уже в повітрі з’ясувалося, що на другому літаку трохи барахлить радіозв’язок, льотчики іноді погано чули радіообмін з диспетчерами.

Перша машина сіла без проблем. Пілот пройшов над смугою в північному напрямку і заклавши крутий віраж зі зниженням, притер Ан-2 до грунту на всі три точки. Нечітка робота радіостанції на другому літаку внесла нотку хвилювання в звичні команди керівника польотів, але все обійшлося. З завтрашнього дня, в одному з ангарів, цих вічних трудівників почнуть ремонтувати.

У нових майстерень «Югагроавіа» працюватимуть фахівці самого різного профілю, раніше розкидані по всій країні. Інженерно-технічний склад може ремонтувати не тільки колишні радянські мотори АІ-62ИР, а й авіаційні двигуни спільного австрійсько-канадського підприємства ROTAX, а також авіадвигуни М-14, встановлені на літаках Як-18Т, Су-26, Су-31, Як- 50, Як-52, Як-55. До речі, ремонтувати «РОТАКС» команда вчилася в Австрії, де співробітники отримали спеціальні сертифікати на технічне обслуговування, а М-14 – в Кременчуцькому льотному коледжі та в Кіровоградській льотної академії.

Замовлень у підприємства буде багато. У країні більше двадцяти спортивних літаків з двигунами М-14 – Як-18Т, Як-52, Як-50, Як-55 і Су-31. Двигуни ROTAX на 30 з гаком літаках з українською реєстрацією, причому відремонтувати їх у нас досить складно: дуже мало сертифікованих фахівців. Ан-2 теж отримають в Гідропорті необхідну турботу і ремонт, а їх в країні понад 220, причому тільки 50 мають сертифікат льотної придатності. Решта змушені простоювати через неможливість проведення авіаційно-технічних робіт.

Заїхавши на майданчик перед ангаром обслуговування, льотчики привітали один одного – техніка хоча і надійна, але вимагає солідного ремонту. Навіть зовнішній вигляд прибувших Антонових говорив сам за себе – машини трохи «втомилися». Працівники підприємства пообіцяли, що через місяць-півтора, після повної перебирання і фарбування, літаки отримають зовсім інший вигляд.

 

ДжерелоРепортер
АвторДумская

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають