9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

МВС створює сервісний центр для обслуговування гелікоптерів

У середу, 22 грудня, в Апараті Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулася нарада керівництва МВС та органів виконавчої влади щодо створення в Україні єдиного Сервісного центру з технічного обслуговування гелікоптерів.

Центр дозволить ремонтувати та модернізувати гелікоптери французького виробництва Airbus, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що результатом наради має стати напрацювання дорожньої карти, коли система МВС зможе отримати Сервісний центр для технічного обслуговування гелікоптерів.

“Нам потрібно узгодити планові ремонти французьких вертольотів, які перебувають на службі в системі МВС. Окремо мають завершити всі процедури, щоб Сервісний центр нарешті став Сервісним центром. Тобто узгодити всі питання з документацією, щоб ми вже самостійно могли обслуговувати свою техніку”, – сказав він.

blank

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров додав, що Ніжин є головною базою сервісного обслуговування, там створено всю інфраструктуру для важких вертольотів Н225, але на цій базі можуть обслуговуватися й інші типи вертольотів.

“Основною базою обслуговування поліції буде місто Канів. Для ДПСУ – це Одеса та Харків, там буде створено відповідну інфраструктуру. Олександрія є основною базою розташування повітряних сил Національної гвардії України”, – сказав він.

blank
Airbus Helicopter H–125. Фото: ДПСУ

Сергій Гончаров додав, що з наступного навчального року МВС активно використовуватиме навчальну базу Кременчуцького льотного коледжу, який отримав матеріали, макети обладнання, інструктори якого пройшли підготовку на заводі Airbus у Франції. Крім того, французькі інструктори приїжджатимуть до України, щоб надавати консультації.

Авіаційна служба цивільного захисту населення створена з метою побудови ефективної системи допомоги населенню за надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Крім того, за спільною ініціативою МВС та МОЗ в Україні відновлюється система аеромедичної евакуації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають