9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

“Мрія” виконала політну програму після модернізації

Найбільший у світі багатофункціональний транспортний літак – Ан-225 “Мрія” розпочав випробування після модернізації.

Про це повідомила пресслужба Державного підприємства “Антонов” на офіційній сторінці у Twitter. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Сьогодні, 25 березня 2020 року літак здійснив перший політ після модернізації.

Серед нововведень – літак отримав нову систему керування силовою установкою.

“Ан-225 виконує випробувальні польоти після модернізації. Зокрема, було встановлено нову систему керування силовою установкою українського виробництва”, – написали у повідомленні

Окрім встановлення нової системи керування силовою установкою, також відомо що українська компанія ТОВ «ВКФ «Сторк» поставить багатофункціональні індикатори MFD10.SPO.03 в інтересах ДП «Антонов» для встановлення на літаки Ан-124-100 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”.

Вказані багатофункціональні індикатори (дисплеї) будуть встановлені на бортову автоматизовану систему контролю літаків Ан-124-100 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”.

Бортова автоматизована система контролю (БАСК) призначена для безперервного контролю технічного стану всіх систем літака та дій екіпажу як у польоті, так і при виконанні різноманітних операцій на землі, що передбачені єдиним регламентом технічного обслуговування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають