9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“Мотор Січ” вийшла в прибуток після тогорічних збитків (звіт)

Згідно зі звітністю, за перше півріччя цього року чистий прибуток запорізького авіапідприємства “Мотор Січ” склав 592,792 мільйона гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Варто відзначити, що за аналогічний звітний період минулого року збитки приватної компанії склали 425,747 млн гривень.

Згідно зі звітом АТ “Мотор Січ” за перше півріччя поточного року, чистий дохід від реалізації продукції склав 4 738 987 тисяч гривень (близько $171 млн за поточним курсом), що більше, ніж фінансові результати минулого року за звітний період на 636,6 млн гривень (4 102 356 тисяч грн).

blank
Звітність АТ “Мотор Січ” за І півріччя 2020 року

Проте, варто зауважити, що за цьогорічний звітний період на підприємстві сталося суттєве скорочення витрат на оплату праці (1,221 млрд грн проти 1,522 млрд гривень в І півріччі 2019 року) та на відрахування на соціальні заходи (261 млн грн проти 323,2 млн гривень).

blank
Нова панель кабіни пілотів гелікоптера Мі-8МСБ розробки “Мотор-Січ” Фото: Мотор-Січ

Нагадаємо, попри численні скандали та кримінальні впровадження, а також суттєві збитки від розриву роботи з заводами РФ, вітчизняне приватне підприємство продовжує роботи з модернізації гелікоптерів Мі-8МСБ та Мі-2 МСБ та опанування інноваційних технологій.

blank
Композитна носова частина для гелікоптера Мі-2 МСБ від приватної компанії “Співдружність Авіа Буд”

Зокрема, у цьому році планується сертифікувати “скляну кабіну” для модернізованого багатоцільового гелікоптера Мі-8МСБ, а також сертифікувати легкий гелікоптер МСБ-2 “Надія”, корпус якого корпус приблизно на 40% буде складатися з композитних матеріалів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають