9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Мотор Січ” виготовила на замовлення Збройних сил України вже шість комплектів лопатей для Мі-24

Приватне підприємство “Мотор Січ”, яке входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств України”, продовжує опанування нових технологій в галузі виготовлення вітчизняних гелікоптерів та їх складових.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, окрім робіт з виробництва композитних фюзеляжів для нових гелікоптерів, в компанії поступово нарощують випуск металевих лопатей для основних гвинтів ударних гелікоптерів Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Опанування такої важливої технології значно посилює обороноздатність країни та виводить нашу державу на новий рівень технологічного розвитку у галузі вертольотобудування.

“У гелікоптера немає крил, він летить лише за рахунок лопатей, тому треба глибоко володіти науковими досягненнями у світі зі створення лопатей. Крім того, потрібно мати хороші технології й третє – тестове обладнання”, – зазначив під час обговорення успіхів “Мотор Січ” в цій царині генеральний директор компанії В’ячеслав Богуслаєв виданню “Укрінформ”.

blank

За його словами, запорізьке підприємство успішно виконує державне замовлення й невдовзі всі ударні гелікоптери армійської авіації знову почнуть активно використатися під час навчань й стануть на бойове чергування.

“Ми підписали держконтракт і вже відвантажили 6 комплектів, потрібно ще 16. Ми їх зробимо”, – запевнив він.

Також В’ячеслав Богуслаєв додав, що “Мотор Січ” ретельно перевіряє свої вироби й готується до початку жорсткої конкуренції (першою чергою з виробниками з РФ) на світовому ринку.

blank
Металеві лопаті для ударних гелікоптерів Мі-24. Фото: Укрінформ.

“Ми повинні кожну лопать перш ніж продати, атестувати з навантаження, надійності, дати хороший ресурс і встановити післяпродажне обслуговування. Весь цей комплекс ми вирішили на сьогодні. У нас не лише внутрішньоукраїнські замовлення, а й іноземні держави до нас їдуть. Ми забезпечуємо більший ресурс і післяпродажне обслуговування у замовника”, – відзначив очільник українського авіапідприємства.

Відзначимо, що раніше В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що “Мотор Січ” підписала контракт на постачання вертолітних лопатей до трьох країн-експлуатантів ударних гелікоптерів Мі-24.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають