9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Жовтня, 2021

“Мотор Січ” в першому півріччі 2017 року збільшила консолідований чистий прибуток

 • ПАТ “Мотор Січ” (Запоріжжя) в січні-червні 2017 року збільшило консолідований чистий прибуток за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) на 78,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 2 млрд 288,254 млн грн.

  Про це Повідомило підприємство в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та пфондового ринку, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Консолідований чистий дохід “Мотор Січі” в звітному періоді зріс на 34,7% – до 6 млрд 819,077 млн ​​грн. У той же час зросла і собівартість реалізованої продукції – на 62,6% – до 2 млрд 944,673 млн грн. В результаті, консолідована валовий прибуток підприємства зріс на 19,1% – до 3 млрд 874,404 млн грн.

  Всього консолідований операційний прибуток “Мотор Січі” за перше півріччя збільшилася на 49,2% – до 2 млрд 574,675 млн грн.

  У січні-березні 2017 року консолідована чистий прибуток “Мотор Січ” по МСФЗ зросла в 4,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1 млрд 456,802 млн грн, консолідований чистий дохід зріс на 63,4% – до 3 млрд 430,575 млн грн, консолідований валовий прибуток – на 46,3%, до 1 млрд 977,759 млн грн, консолідований операційний прибуток – в 2,9 рази, до 1 млрд 524,951 млн грн.

  ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу.

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 28 липня проведе аукціон на “Українській біржі” (УБ, Київ) з ​​продажу пакета акцій підприємства, які знаходяться на балансі ліквідованого банку “Фінанси і Кредит” (Київ).

  Стартова ціна продажу встановлена ​​на рівні 2,247 тис. грн за акцію. Цінні папери будуть продаватися двома лотами: перший – об’ємом 10,2 тис. Акцій (0,491% акцій підприємства) загальною вартістю 22 млн 919,4 тис. грн; другий – обсягом 9,188 тис. акцій (0,442%) загальною вартістю 20 млн 645,436 тис. грн.

  Брокером з продажу виступає ТОВ “Інвестиційний капітал Україна” (Київ, компанія групи ICU).

  За даними УБ курс акцій “Мотор Січі” за підсумками торгів 25 липня підвищився на 0,16% – до 2,446 тис. грн за шт.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До України прибув шостий гелікоптер H145 для Нацполіції

  У вівторок, 5 жовтня 2021 року, до України прибув шостий гелікоптер H145 виробництва компанії Airbus Helicopters, який служитиме в авіаційному загоні Національної...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

  Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року - першому кварталі 2022 роки планує продати на приватизаційних аукціонах порти Усть-Дунайськ, Скадовськ...

  Морська пошуково-рятувальна служба хоче купити судно, здатне працювати в льодових умовах

  Підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" планує купити швидкісне морське пошуково-рятувальне судно.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Вже у листопаді може розпочатися будівництво сервісного центру Baykar Makina в Україні

  Будівництво в Україні сервісного центру турецької компанії Baykar Makina, яка виробляє безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 для...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зросло виробництво автотранспорту в Україні

  У вересні на українських заводах було зібрано 909 одиниць автотранспортних засобів.Про...

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...