9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina – підписали угоду про співпрацю.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Підписання відбулося під час виставки аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі.

«Сьогодні важливий момент для наших компаній – Bayraktar та Мотор Січ. Як ви знаєте, AKINCI – наша безпілотна система стратегічного рівня, їх уже постачають у ЗС Туреччини. Це продукт найвищого технологічного рівня. Ми ефективно співпрацюємо з Україною по частині двигунів, зокрема з компаніями «Івченко-прогрес» та «Мотор Січ». Це критично важливо для наших країн підтримувати одна одну», – сказав після підписання технічний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар.

Топменеджер турецької компанії наголосив, що співпраця між Україною та Туреччиною останніми роками зростає та реалізується за принципом взаємовигідного партнерства «перемога-перемога».

blank

Деталі угоди не розголошуються.

Зазначимо, а одній з найбільших у світі виставок аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі було представлено ударний безпілотник Akıncı турецького виробництва, який є прикладом успішної співпраці України та Туреччини у військово-технічній галузі (на БПЛА стоять двигуни українського виробництва). На відкритті виставки цей БПЛА здійснив демонстраційний політ спільно з керованим пілотом літаком Hürkuş виробництва турецької авіаційної компанії TUSAŞ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають