9.5 C
Alba Iulia
Субота, 12 Червня, 2021

«Мотор Січ» працює над створенням гелікоптерів здатних виконувати рятувальні операції з відкритою рампою

 • Президент компанії «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що на сьогодні запорізькі конструктори працюють над гелікоптерами, здатними виконувати рятувальні операції з відкритою рампою.

  Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  “У наступному році ми зробимо те, чого в вертолітній промисловісті України не робив ніхто” – заявив президент «Мотор Січі».

  Компанія планує створювати вертольоти, здатні здійснювати рятувальні операції через задню відкриту рампу, яка буде функціонувати як в польоті так і на землі. Це підвищить зручність і якість цих операцій.

  Така ідея могла з’явитися, оскільки простір для рятувального обладнання при відкритій рампі значно більший, ніж простір бокових дверей гелікоптера чи спеціального бокового навісного обладнання.

  В ідеалі подібну технологію можливо створити на гелікоптерах Мі-8, які мають задню рампу, що використовується для завантаження вантажів та військових (на гелікоптерах МО або НГУ). Також задня рампа наявна і на новому запорізькому гелікоптері МСБ-2, але вона використовується для заходу пасажирів на борт і наразі не ясно чи підійде вона до рятувальних місій.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів РД-843 для ракетоносіїв Vega.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства виробника у Польщі.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка розпочнеться у Києві 15 червня...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів - підприємством було підписано договір...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

  Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

  Зараз читають

  В Україні зростає виробництво та попит на шампіньйони

  У 2020 році промислове виробництво шампіньйонів зросло на 20% - до 19 тисяч тонн. Це свідчить про...

  “Мрія” повернулася у небо після багатомісячної перерви (відео)

  Найбільший у світі літак Ан-225 "Мрія" у п'ятницю, 4 червня, здійснив перший політ після десятимісячної перерви.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка...

  Термінал Ніка-Тера встановив два нових рекорди швидкості навантаження зернових

  Термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, встановив відразу два нових рекорди швидкості навантаження зернових вантажів -...