9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

«Мотор Січ» працює над створенням гелікоптерів здатних виконувати рятувальні операції з відкритою рампою

Президент компанії «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив, що на сьогодні запорізькі конструктори працюють над гелікоптерами, здатними виконувати рятувальні операції з відкритою рампою.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

“У наступному році ми зробимо те, чого в вертолітній промисловісті України не робив ніхто” – заявив президент «Мотор Січі».

Компанія планує створювати вертольоти, здатні здійснювати рятувальні операції через задню відкриту рампу, яка буде функціонувати як в польоті так і на землі. Це підвищить зручність і якість цих операцій.

Така ідея могла з’явитися, оскільки простір для рятувального обладнання при відкритій рампі значно більший, ніж простір бокових дверей гелікоптера чи спеціального бокового навісного обладнання.

В ідеалі подібну технологію можливо створити на гелікоптерах Мі-8, які мають задню рампу, що використовується для завантаження вантажів та військових (на гелікоптерах МО або НГУ). Також задня рампа наявна і на новому запорізькому гелікоптері МСБ-2, але вона використовується для заходу пасажирів на борт і наразі не ясно чи підійде вона до рятувальних місій.

Останні новини:

Зараз читають