9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

“Мотор Січ” побудує завод в Китаї і отримає 250 млн доларів інвестицій у виробництво в Україні

“Мотор Січ” спільно з китайським партнером побудують завод в Китаї, який буде обслуговувати двигуни запорізької розробки.  Також китайська компанія Skyrizon планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей “Мотор Січ”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Компанія планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січ». Інша компанія цього ж інвестора, телекомунікаційна Xinwei з 2016 року встановила 150 базових станцій, які забезпечили високошвидкісне інтернет покриття Київської області. А до 2018 компанія планує встановити ще 2300 базових станцій по усій України, – пише Кубів.

Читайте також: Україна обладнає надважкі китайські гвинтокрили вітчизняними двигунами

Перший віце-прем’єр-міністр зазначає, що інвестор планує також інфраструктурні та агропромислові проекти. “Ключова перемога – інвестор бачить великі перспективи розвитку цих проектів в Україні та переконаний у надійному, довготривалому партнерстві”, – резюмує Кубів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають