9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

«Мотор Січ» передала Збройним силам України три комплекти лопатей для Мі-24

Збройним силам України було урочисто передано три комплекти лопатей МЛНВ-24 для ударних гелікоптерів Мі-24, що були вироблені запорізьким підприємством «Мотор Січ».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Ще шість комплектів Міноборони розраховує отримати до 30-ї річниці Незалежності України, про що повідомив міністр оборони Андрій Таран під час візиту на підприємство.

blank
Металеві лопаті для ударних гелікоптерів Мі-24. Фото: Укрінформ.

“Освоєння технологій та розроблення металевих лопатей несучого гвинта вертольотів типу Мі-8 та Мі-24 є особливо важливим напрямом робіт, що виконуються ПАТ «Мотор Січ». Такими технологіями володіють лічені країни. Зараз реалізується наступний етап освоєння замкнутого циклу виробництва вертольотів в Україні, що дозволить уникнути залежності від Росії. Звільняємось від технологічної залежності від Російської Федерації – звільнимось і від окупації!”, – підкреслив під час візиту Андрій Таран.

За інформацією оприлюдненою Міноборони, ПАТ «Мотор Січ» за державним оборонним замовленням виконує контракти на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські металеві лопаті для Мі-24 успішно пройшли льотні випробування та були прийняті на озброєння Збройних Сил України.

Зазначається, що виробничі потужності ПАТ «Мотор Січ» дозволяють виготовляти 60 комплектів металевих лопатей для ударних гелікоптерів Мі-24 щороку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають