9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

«Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Про замовлення було повідомлено у Запоріжжі, під час презентації вертольота Мі-2МСБ-1, який має проводити евакуацію пацієнтів до лікарні.

У Запоріжжі на базі обласної клінічної лікарні з’явилася унікальна вертолітний майданчик, побудований підприємством «Мотор Січ».

Також відбулася презентація і вертольота, який буде залучений в наданні допомоги хворим.

blank
Санітарний гелікоптер Мі-2МСБ-1. Фото: www.061.ua

Багатоцільовий вертоліт Мі-2МСБ-1 у санітарному варіанті – саме він виконуватиме роботу з аеромедичної евакуації пацієнтів.

Крилата техніка буде перебувати на аеродромі «Мотор Січ» і, в разі необхідності, протягом 3 хвилин готова долетіти до вертолітного майданчика обласної лікарні.

Як розповів під час презентації техніки президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, всередині вертольота встановлено європейське обладнання, яке відповідає стандартам Євросоюзу.

blank

Вертоліт здатний подолати відстань в 1000 км з однією заправкою, льотна швидкість 200 – 220 км на годину. Місткість вертольота – 5 осіб і 500 кг вантажу. Сьогодні такий вертоліт вже працює в Закарпатській області.

«10 років тому я розповідав що колись буде створено наш вертоліт і ось перед нами стоїть вертоліт, який на 85% складається з українських деталей, вузлів. Ми за цей час освоїли двигуни, редуктор, лопаті композитні, на 40% композитний фюзеляж», – сказав Богуслаєв.

В’ячеслав Богуслаєв також повідомив, що завод отримав замовлення на 25 таких вертольотів різних модифікацій.

Нагадаємо, у лютому 2021 року Військово-морські сили Збройних сил України отримали для Морської авіаційної бригади перший гелікоптер Мі-2МСБ.

blank
Гелікоптер Мі-2МСБ Фото: Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ

Мі-2МСБ-В модернізується на ТОВ «Вінницький авіаційний завод», найголовнішим «елементом» оновленої машини, є двигуни АІ-450М, що розроблені на ДП «Івченко-Прогрес» і виготовлено на АТ «Мотор Січ».

Крім того, нещодавно проводились випробування по пристосування гелікоптера Мі-2МСБ до використання озброєння різного типу. Так, проводились випробування гелікоптера, який оснащений блоками з авіаційними ракетами. Українськими військовими також відпрацьовувалася тактика наведення гелікоптера Мі-2МСБ на наземні цілі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають