9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Мотор Січ отримала замовлення на гелікоптери для Армії України

Запорізьке приватне підприємство АТ «Мотор Січ» отримало державне замовлення від Міністерства оборони України на модернізацію партії Мі-8 МСБ-В.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Як розповів заступник відокремленого підрозділу «Вертольоти Мотор Січ» Володимир Зінов’єв, на сьогодні у заводу є кілька контрактів з Міноборони. До кінця листопада останній вертоліт, ремоторизований в рамках держзамовлення на цей рік, буде переданий ЗСУ.

Вертоліт, який зараз проходить льотні випробування, оснащений новими двигунами, на нього встановлено екранно-вихлопний пристрій.

«Він зменшує теплове випромінювання і ракеті його важче збити. Тут встановлені теплові відбивачі, зокрема, той, який розсікає теплове випромінювання і «веде» ракету від вертольота. Це вертоліт з підвищеними бойовими можливостями. Крім того, на нього можуть бути встановлені повністю керовані та некеровані ракети, 3 балкових тримачів, бомбове озброєння. Броньована кабіна і крісло – екіпаж захищений», – розповів заступник начальника льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» з випробувань Геннадій Фоміних.

На підприємстві також зазначають, що вже підписані контракти на 2019 рік. Мова йде про вертольоти Мі-2МСБ і Мі-8МСБ-В.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають