9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

“Мотор Січ” купує іспанську технологію з виробництва композитів для гелікоптерів

У 2022 році підприємство “Мотор Січ” придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних вертольотів.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав генеральний директор компанії “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв, передає Національний Промисловий Портал.

“Зараз у нас гібридний фюзеляж: 40% композитів, 60% метал. Тому що поки купують в основному військові, і їм потрібно кріпити військове обладнання. На композитному корпусі його не підвісиш. Для цивільних вертольотів ми купуємо композитну технологію. Ми провели переговори з іспанською компанією, і наступного, 2022 року ми таку технологію купимо”, – сказав Богуслаєв.

Він також припустив, що важкі вертольоти не будуть на 100% виготовлятися з композитів.

“Вони будуть гібридні, і це правильно. Попереду композитна ера, ми до цього готуємося”, – прокоментував генеральний директор запорізького авіабудівного заводу.

За словами Богуслаєва, сьогодні українські підприємства використовують чужі композити. “Мотор Січ” виробляє з композитів лопаті (для Мі-8, Мі-2 та МСБ-2) і деталі для двигуна.

Зазначимо, що раніше була озвучена інформація про те, що “Мотор Січ” організує складання фюзеляжів для гелікоптерів на базі підприємства “Тора” у Харкові. Дане підприємство було придбане запоріжцями та знаходиться на території ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство”.

Крім того, цьогоріч авіабудівне підприємство освоїло виробництво металевих лопатей для ударних гелікоптерів Мі-24. Першим замовником лопатей стало Міністерство оборони України, яке отримало вже 6 комплектів вітчизняних лопатей.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що на базі вертольотобудівного підрозділу запорізького підприємства був виконаний ремонт гелікоптера Мі-17 армії Афганістану.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають