9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Одеський авіаційний завод відремонтував літак L-39М для Повітряних сил

Державне підприємство «Одеський авіаційний завод» (ОАЗ), яке входить до складу ДК «Укроборонпром», відремонтувало модернізований літак L-39М і організувало два успішних випробувальних польоти цієї машини.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Раніше під час оновлення техніки фахівці підприємства встановили на L-39М сучасний бортовий тренажерний комплекс, який максимально наближає інформаційне поле кабіни до інформполя бойових винищувачів і штурмовиків. Апаратна та програмна частини комплексу виготовлені в Україні в рамках програми імпортозаміщення.

Використання L-39М дає змогу відпрацьовувати у реальному польоті дії пілота, відновлювати та підтримувати під наглядом інструктора навички, необхідні для перехоплення повітряних цілей та роботі по наземним цілям, а також інші бойові алгоритми. Це істотно заощаджує кошти, зберігає ресурс бойових літаків і підвищує безпеку льотної підготовки.

Відремонтований літак – один з трьох, які були модернізовані одеським заводом до рівня L-39М раніше в тісній кооперації з вітчизняними підприємствами-співвиконавцями.

Наразі ОАЗ завершує виконання державного оборонного замовлення 2021 року і готується до виконання контрактів на 2022 рік для Повітряних Сил Збройних сил України та інших замовників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають