9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Міноборони готує замовлення на ще два літаки Ан-178 у спеціальних модифікаціях

Міністерство оборони України готує замовлення на два літаки Ан-178 виробництва ДП «Антонов».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Під час форуму «Ефективна промисловість для обороноздатності» Головний конструктор з перспективного проєктування держпідприємства Сергій Філь розказав, що сторони зараз погоджують деталі.

Разом із замовленими у грудні 2020 року літаками, загальна кількість замовлених Ан-178 Міноборони складе п’ять одиниць.

“Щодо двох літаків у нас зараз узгоджується технічне завдання — йдеться про санітарний і спеціальний варіанти літака”, — сказав Філь.

Він не уточнив виконання спеціального варіанту літака та за для яких потреб він буде виготовлений.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Зазначимо, що нещодавно Державне підприємство «Антонов» замовило у запорізького підприємства «Мотор Січ» чотири двигуни Д-436-148ФМ до Ан-178.

Сума укладеного у червні контракту  на нові двигуни складає 414,99 млн грн (86,46 млн грн за двигун).

Два двигуни Д-436-148ФМ за умови своєчасної авансової оплати повинні бути поставлені на умовах DDP до кінця поточного року і ще два – до кінця жовтня наступного року.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Наприкінці травня на ДП «Антонов» завершили складання першого корпусу військового багатоцільового транспортного літака Ан-178-100П для Повітряних сил України.

Ан-178 – середній транспортний літак, який призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів «в навал» або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають