9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Мінінфраструктури доручили прискорити процес створення національної авіакомпанії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури прискорити процес створення національної авіаційної компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Глава уряду зазначив, що створення власної національної авіакомпанії буде сприяти виконанню відразу двох завдань: розвитку авіабудування і здешевлення квитків на внутрішні рейси … Новий глава Міністерства інфраструктури отримав завдання прискорити процес переговорів і роботи для створення такого національного авіаперевізника. Найближчим часом повинні бути укладені відповідні меморандуми”, – цитує Шмигаль пресслужба КМУ.

Глава уряду зазначив, що внутрішній авіаперевізник повинен купувати українські літаки, водночас ведуться переговори й про закупівлю літаків міжнародних виробників. Зокрема, такі переговори ведуться з трьома найбільшими світовими компаніями в цій сфері.

blank

“Розвиток української національної авіакомпанії має сприяти й розвитку авіабудування в Україні. Держава вперше за 30 років почала активно замовляти літаки у наших заводів. Зокрема, досягнута домовленість і підписано контракти на постачання трьох літаків сімейства “Ан” для Збройних сил, а також двох літаків “Ан” для Міністерства внутрішніх справ”, – зазначив Шмигаль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають