9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Майбутнє Харківського авіазаводу обговорять на всеукраїнському рівні

blank
Харківський авіаційний завод

Глава Харківської облдержадміністрації – Юлія Світлична має намір ініціювати на всеукраїнському рівні нараду з питання відновлення роботи Харківського державного авіаційно-промислового підприємства (ХДАПП).

“Я буду ініціювати зустріч ДП “Антонов”, “Укроборонпрому” і в Кабінеті міністрів України, думаю, потрібно обговорювати це питання, … подивитися, яку продукцію може виробляти ХАЗ (Харківський авіазавод), ніж він може бути цікавий на ринку і як він може бути залучений в кооперацію з авіабудування в цілому в Україні “, – сказала Світлична журналістам, йдеться в повідомленні видання Крила.

“Буду всіляко домагатися, щоб нас почули, щоб звернули увагу на ХАЗ, щоб завантажити його випуском продукції”, – додала вона.

Нагадаємо, ХДАПП, ДП “Завод 410 ГА” і ДП “Антонов” з 2008 року входили до складу авіаконцерну “Антонов”. У 2015 році Кабмін вивів їх з цього авіаконцерну і передав до складу концерну “Укроборонпром”. А сам концерн “Антонов” скасовано.

ХДАПП серійно виготовляв літаки Ан-74 і Ан-140.

У жовтні 2016 року в.о. гендиректора ХДАПП Ігор Сунцов в інтерв’ю місцевому виданню “Время” повідомив, що завод фактично простоює з 2014 року.

“З 2014 року – на просте. Щодня виходять у міру потреби на вузькі місця, де є робота, 600-700 чоловік. Решта людей на просте, але отримують зарплату, сплачуємо їм мінімалку. По зарплаті існує заборгованість – за 2014-2015 роки. за 2016 рік зарплата виплачується, частково гасимо борги за 15-й рік “, – сказав тоді Сунцов.

Останні новини:

Зараз читають